"Najświeższe informacje o prawie i prawnikach"

Witaj na naszym blogu. Tu poznasz aktualności prawne oraz informacje o prawnikach z Bygdoszczy oraz okolic.

Lato to czas upalnych dni i palącego słońca.

W takie dni, gdy musimy jechać samochodem w dłuższą podróż to ciężko wyobrazić sobie jazdy z zepsutą klimatyzacją. Wtedy auto byłoby sauną, a sama podróż, ciężka do zniesienia. Dlatego warto już wcześniej zadbać o to, by w mieć w swoim samochodzie sprawną klimatyzację, a tym właśnie zajmuje się nasza firma.W naszej ofercie znajduje się klimatyzacja samochodowa Wrocław, by podróż w gorące dni przebiegała bezproblemowo i w przyjemnej temperaturze. Nasi dostawcy to profesjonalne firmy, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Jednocześnie posiadamy ceny na każdą kieszeń.

Klimatyzacja to nie wszystko czym zajmuje się warsztat z Radwanic. Specjalnością naszej firmy jest także usuwanie filtra cząstek stałych. Sam filtr jest montowany w układach wydechowych silników wysokoprężnych. Ma za zadanie oczyszczać gazy spalinowe z cząstek sadzy oraz popiołu. Potrafi on sprawiać jednak wiele problemów, jak chociażby rozrzedzenie oleju silnikowego paliwem. Pogarsza to jego własności smarne, co może doprowadzić do szybkiego zużycia na przykład turbosprężarki, lub innych części. Usunięcie takiego filtra nie jest proste i może być wykonane tylko przez specjalistów.

Jednak my nie tylko zajmujemy się usuwaniem takiego filtra, gdyż posiadamy również serwis zajmujący się regeneracją filtrów dpf (czyli właśnie filtrów cząstek stałych). W filtrze gromadzą się cząstki sadzy, co powoduje jego stopniowe zapychanie,a w efekcie prowadzi do utraty wydajności, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług, by Twój silnik zawsze wykorzystywał swoją pełną moc!

Zdjęcia naszego reportera

turystyka

wyprawy

urlop

klimatyzacja

samochód

wyprawa

trasa